Yükleniyor

Ekspertiz Rehberi Nedir

Hakkımızda

Ekspertiz Rehberi oto ekspertiz adına her şeyi içinde barındıran, tarafsız ve bağımsız bir yazılım portalıdır.
Amacımız

Ekspertiz Rehberi, oto ekspertiz firmalarına test noktalarını kendilerinin belirleyebildiği, yaptıkları testleri raporlaştırabildiği ve ömür boyu bu raporları saklayabildiği bir yazılım sunar. Oto ekspertiz firmaları Ekspertiz Rehberi ile müşterilerine online olarak randevu oluşturma hizmeti de verir. Dijital ortamda firma tanınırlıklarını arttırırken, TSE standartlarında rapor üretebilirler. Google aramalarında üst sıralarda çıkıp markalarına değer katarlar. Ekspertiz Rehberi’nin entegrasyonları aracılığı ile büyük ikinci el araç firmaları ve filolar Ekspertiz Rehberi üyelerine ulaşıp hizmet talep etmektedir.

 

Ekspertiz Rehberi ile yaşanabilecek iş kayıplarının önüne geçersiniz. Personel eğitimi ve personel tedariği noktasında uzman eğitim ve İnsan Kaynakları kadrosuyla Ekspertiz Rehberi her zaman yanınızda. Ayrıca Ekspertiz Rehberi yazılımı ile gelir gider tablolarınızı inceleyip muhasebesel işlemlerinizi de kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Teknoloji

Ekspertiz Rehberi; Teknolojik ve sağlam altyapısı ile hizmet kalitenizi ve müşteri memnuniyetinizi arttırmayı hedefler. Kurumsal danışmanlık hizmetiyle de müşteri geri dönüşlerinizi değerlendirmenizi ve karşılaşabileceğiniz sorunlarda nasıl hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Ekspertiz cihazlarınızın kalite kontrollerinin tamamlanmasını ve gerektiği yerde tedarik-kurulum işlemlerinizin yapılmasını sağlar.

 

Ekspertiz Rehberi’nın rapor havuzundaki büyük datayı da daha hatasız raporlar oluşturmak için kullanımınıza açılmaktadır. Böylelikle, daha önceden ekspertiz hizmeti almış olan araçların geçmişteki kilometre, sahiplik ve boya-değişen bilgilerini görerek hatasız raporlar hazırlama fırsatını da elde etmiş olursunuz. Mobil olarak cep telefonu veya tabletiniz ile rapor üreterek usta hatalarını da sıfıra indirirsiniz.

 

Ekspertiz Rehberi ile kurumsal ve profesyonel iş hayatının bir parçası olursunuz. Personeliniz için yazlık-kışlık tek tip kıyafetler; ofisiniz ve müşterileriniz için markanızı destekleyen ürünler ve promosyon ürünleri ile Ekspertiz Rehberi sizi profesyonel çalışma hayatına adapte etmek için çalışır.