• RAPORLARIN BİZİMLE GÜVENDE

 • TSE STANDARTLARINDA RAPOR HAZIRLA

 • NOTERLERE ENTEGRE OL

 • DİJİTAL RAPOR ÜRET

 • RAPORLARINI 5+ YIL SAKLA

 • RAPOR HAVUZUNA ULAŞ

HİZMETLER

YAZILIM

İşinizin kontrolü elinizde olsun.

Dijital Ekspertiz Raporlarını sınırsız süreyle saklayabilir ve 7/24 bu raporların takibini mobil olarak yapabilirsiniz. Ustalarınız raporları cep telefonu veya tabletle hazırlayabilir.

EKSPERYA’DA LİSTELENME

Daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Tüm ekspertiz camiasının bulunduğu bu Pazar alanında firmanızı görünür kılmanız mümkün. Ekspertiz hizmeti almak isteyen şehir içindeki ve şehir dışındaki müşterileriniz sizi bulur ve size ulaşır.

DANIŞMANLIK

İşinizi geliştirmek için Eksperya yanınızdadır.

Eksperya, profesyonel kadrosu ile üyelerine mali, hukuki ve mesleki danışmanlık vermektedir. Gelir-Gider tablolarınızı görebilir, hukuk ekibimizden hukuki destek alabilir, TSE standartları ve belgelendirmelerle ilgili mesleki danışmanlık alabilirsiniz.

BAYİ YÖNETİMİ

Bayileriniz ile büyüyün.

Eksperya’nın kullanışlı, profesyonel ve pratik yazılımı ile bayilerinizi yönetebilir ve bayilerinizin günlük kontrollerini kolayca yapabilirsiniz.

YENİ İŞ İMKANLARI

Eksperya bir dünya burada iş verenlerde var.

Eksperya, yaptığı entegrasyonlarla büyük ikinci el firmaları ve filolara üyeleri üzerinden hizmet sunmaktadır. Bu hizmetin bir parçası da siz olabilirsiniz.

MAKİNE VE CİHAZ DESTEĞİ

Eksperya size tam destek olmak için kuruldu.

Ekspertiz için kullandığınız tüm makinelerin tedariğini, bakım-onarımını ve servisini Eksperya ile sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

EĞİTİM VE PERSONEL DESTEĞİ

Çalışanlar alanında uzmanlaşsın.

Ustalarınızın eğitimlerini Eksperya’nın profesyonel eğitim kadrosuyla kusursuz bir şekilde tamamlayabilir, personel kaybıyla sonuçlanabilecek olumsuz durumlarda doğrudan Eksperya üzerinden personel desteği alabilirsiniz. Eksperya sizi yarı yolda bırakmaz.

REKLAM VE PROMOSYON DESTEĞİ

Sadece ekspertiz yapmakla olmuyor :(

Firmanızın kurumsallaşması yolunda, Eksperya tüm reklam ve promosyon ürünleri ile yanınızda. Personelinizin kurumsal kıyafetlerinden, firmanızın reklam görsellerine ve müşterilere sunacağınız hediyelere kadar her şey Eksperya’da.

HAKKIMIZDA

Amacımız

Eksperya, oto ekspertiz firmalarına test noktalarını kendilerinin belirleyebildiği, yaptıkları testleri raporlaştırabildiği ve ömür boyu bu raporları saklayabildiği bir yazılım sunar. Oto ekspertiz firmaları Eksperya ile müşterilerine online olarak randevu oluşturma hizmeti de verir. Dijital ortamda firma tanınırlıklarını arttırırken, TSE standartlarında rapor üretebilirler. Google aramalarında üst sıralarda çıkıp markalarına değer katarlar. Eksperya’nın entegrasyonları aracılığı ile büyük ikinci el araç firmaları ve filolar eksperya üyelerine ulaşıp hizmet talep etmektedir.

Eksperya ile yaşanabilecek iş kayıplarının önüne geçersiniz. Personel eğitimi ve personel tedariği noktasında uzman eğitim ve İnsan Kaynakları kadrosuyla Eksperya her zaman yanınızda. Ayrıca Eksperya yazılımı ile gelir gider tablolarınızı inceleyip muhasebesel işlemlerinizi de kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Eksperya; Teknolojik ve sağlam altyapısı ile hizmet kalitenizi ve müşteri memnuniyetinizi arttırmayı hedefler. Kurumsal danışmanlık hizmetiyle de müşteri geri dönüşlerinizi değerlendirmenizi ve karşılaşabileceğiniz sorunlarda nasıl hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Ekspertiz cihazlarınızın kalite kontrollerinin tamamlanmasını ve gerektiği yerde tedarik-kurulum işlemlerinizin yapılmasını sağlar.

Eksperya’nın rapor havuzundaki büyük datayı da daha hatasız raporlar oluşturmak için kullanımınıza açılmaktadır. Böylelikle, daha önceden ekspertiz hizmeti almış olan araçların geçmişteki kilometre, sahiplik ve boya-değişen bilgilerini görerek hatasız raporlar hazırlama fırsatını da elde etmiş olursunuz. Mobil olarak cep telefonu veya tabletiniz ile rapor üreterek usta hatalarını da sıfıra indirirsiniz.

Eksperya ile kurumsal ve profesyonel iş hayatının bir parçası olursunuz. Personeliniz için yazlık-kışlık tek tip kıyafetler; ofisiniz ve müşterileriniz için markanızı destekleyen ürünler ve promosyon ürünleri ile Eksperya sizi profesyonel çalışma hayatına adapte etmek için çalışır.

FİYATLAR

İDEAL PAKET
BELİRLİ BİR SÜRE BOYUNCA ÜCRETSİZ KULLANIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ!
ÜYE OL FİRMANI YÖNET
 • Eksperya da Firmanız Olsun
 • Sınırsız Rapor Oluşturun
 • Testlerinizi açın
 • Paketlerinizi açın
 • Fiyatlarınızı belirleyin
 • Eksperya fiyat rekabetine girin
 • Destek
 • Kullanıcı ve Ustalarınızı Ekleyin
 • Bayilerinizi yönetin
Client Image
OTORAPOR

EKSPERYA’NIN YAZILIMI İLE MARKAMA ÖZEL TEST NOKTALARI VE RAPORLAR HAZIRLAYABİLİYORUM.

Client Image
RAPORTÜRK

EKSPERYA İLE TÜM TÜRKİYE'YE ULAŞTIM. HEM ALT YAPI HEM DE MÜŞTERİ GETİRİYOR.

MERAK ETTİKLERİNİZ

1
Eksperya ile nasıl ekspertiz raporu üretebiliyoruz?

Eksperya yazılımı ile ustalarınız mobil olarak cep telefonları ya da tabletlerle kontrol ettikleri test noktalarını sisteme işler. Tüm kontroller tamamlandıktan sonra rapor yazdırılmaya hazır hale gelir.

2
Raporları TSE standartları gereğince 5 yıl süreyle saklayabiliyor muyuz?

Eksperya ile raporlarınız ömür boyu güvende. İstediğiniz an Eksperya’ya giriş yaparak önceden üretmiş olduğunuz raporları tüm detaylarıyla eksiksiz bir şekilde görebilir, mail atabilir ve yazdırabilirsiniz.

3
Eksperya’nın rapor havuzu nedir?

Ekspertizi Eksperya yazılımı ile yapılmış her aracın kilometresi, şasi ve motor numaraları sistemde kayıtlıdır. Kilometresi düşürülmüş araçları burada tespit edebilir, araçların boya değişen bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Hangi firma bayi yapsın farketmez daha önce yapılmış aracın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

4
Eksperya bana nasıl müşteri kazandırır?

Eksperya sadece bulunduğunuz şehirdeki değil, o şehirden hizmet almak isteyen şehir dışındaki müşterilerin de sizden randevu almasını sağlar. Kapı müşterisi sayınız artar. Ayrıca büyük ikinci el firmaları ve filolara hizmet veren Eksperya, sizi bu firmalarla da buluşturur. Bu firmaların çalıştığı ve çalışacağı ekspertiz firmaları arasına isminizi yazdırmanızı sağlar.

5
Ustalarımdan biri işe gelemez ise iş kaybımı nasıl engellerim?

Eksperya profesyonel kadrosu ile size personel hizmeti de sunmaktadır. İşe gelemeyen ya da işini bırakan bir ustanızın yerini hemen doldurur ve iş kaybı yaşamanızı engeller.

6
Hukuki danışmanlık hizmetini detaylandırır mısınız?

Bildiğiniz gibi her müşteriyi her konuda memnun etmek mümkün olmayabiliyor. Müşteri ve ekspertiz firması arasındaki anlaşmazlıklar bazen tüketici şikayetlerine ve firmaya dava açılmasına kadar gidebiliyor. Bu noktada, Eksperya’nın tecrübeli hukuk ekibi size, olaylara nasıl yaklaşmanız gerektiği ve hukuksal süreçler hakkında danışmanlık yapmaktadır.

7
Test cihazlarını satın aldığım firma ile problem yaşıyorum. Servis ve kalibrasyon desteğini Eksperya’dan alabilir miyim?

Evet. Eksperya’nın onlarca üyesi arasında cihaz üreticileri ve tedarikçileri de var. Sizin için en uygun hizmeti en uygun fiyata alabileceğiniz danışmanlık hizmeti de Eksperya’da.

8
Bayilerimi kontrol etmek istiyorum. Eksperya bana bu konuda nasıl yardımcı olabilir?

Eksperya size kendi bayilerinizi yönetme, düzenleme ve takip imkanı sunar. Hazırlanan tüm raporları anlık olarak görebilir, bayilerinizin gelir gider tablolarını çıkartabilirsiniz. Günlük aylık raporlar alabilir ve tüm bayilerinizin müşterilerinize standart bir hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

9
Raporlar yeni çıkan ekspertiz yönetmeliğine uygun mu?

Evet. Eksperya yazılımı ile hazırlayacağınız raporlar İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkındaki Yönetmelik’e %100 uygundur. Kontrol edilmesi gereken standart rapor formatında mevcuttur. Ayrıca siz de, eklemek istediğiniz kontrol noktalarını kendi raporlarınıza ekleyebilir ve raporlarınızı özgün kılabilirsiniz.

10
Eksperya bu kadar mı?

Eksperya vatandaşları Eksperya dünyasını birlikte büyütür ve geliştirir. Eksperya sürekli gelişen bir platformdur. Her gelişmeye siz de anlık olarak sahip olursunuz. Yazılım maliyetleriniz en aza indirgenir.

BİZE YAZIN