• RAPORLARIN BİZİMLE GÜVENDE

 • TSE STANDARTLARINDA RAPOR HAZIRLA

 • NOTERLERE ENTEGRE OL

 • DİJİTAL RAPOR ÜRET

 • RAPORLARINI 5+ YIL SAKLA

 • RAPOR HAVUZUNA ULAŞ

HİZMETLER

YAZILIM

İşinizin kontrolü elinizde olsun.

Dijital Ekspertiz Raporlarını sınırsız süreyle saklayabilir ve 7/24 bu raporların takibini mobil olarak yapabilirsiniz. Ustalarınız raporları cep telefonu veya tabletle hazırlayabilir.

Ekspertiz Rehberinde LİSTELENME

Daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Tüm ekspertiz camiasının bulunduğu bu Pazar alanında firmanızı görünür kılmanız mümkün. Ekspertiz hizmeti almak isteyen şehir içindeki ve şehir dışındaki müşterileriniz sizi bulur ve size ulaşır.

DANIŞMANLIK

İşinizi geliştirmek için Ekspertiz Rehberi yanınızdadır.

Ekspertiz Rehberi, profesyonel kadrosu ile üyelerine mali, hukuki ve mesleki danışmanlık vermektedir. Gelir-Gider tablolarınızı görebilir, hukuk ekibimizden hukuki destek alabilir, TSE standartları ve belgelendirmelerle ilgili mesleki danışmanlık alabilirsiniz.

BAYİ YÖNETİMİ

Bayileriniz ile büyüyün.

Ekspertiz Rehberi'nin kullanışlı, profesyonel ve pratik yazılımı ile bayilerinizi yönetebilir ve bayilerinizin günlük kontrollerini kolayca yapabilirsiniz.

YENİ İŞ İMKANLARI

Ekspertiz Rehberi bir dünya burada iş verenlerde var.

Ekspertiz Rehberi, yaptığı entegrasyonlarla büyük ikinci el firmaları ve filolara üyeleri üzerinden hizmet sunmaktadır. Bu hizmetin bir parçası da siz olabilirsiniz.

MAKİNE VE CİHAZ DESTEĞİ

Ekspertiz Rehberi size tam destek olmak için kuruldu.

Ekspertiz için kullandığınız tüm makinelerin tedariğini, bakım-onarımını ve servisini Ekspertiz Rehberi ile sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

EĞİTİM VE PERSONEL DESTEĞİ

Çalışanlar alanında uzmanlaşsın.

Ustalarınızın eğitimlerini Ekspertiz Rehberi'nin profesyonel eğitim kadrosuyla kusursuz bir şekilde tamamlayabilir, personel kaybıyla sonuçlanabilecek olumsuz durumlarda doğrudan Ekspertiz Rehberi üzerinden personel desteği alabilirsiniz. Ekspertiz Rehberi sizi yarı yolda bırakmaz.

REKLAM VE PROMOSYON DESTEĞİ

Sadece ekspertiz yapmakla olmuyor :(

Firmanızın kurumsallaşması yolunda, Ekspertiz Rehberi tüm reklam ve promosyon ürünleri ile yanınızda. Personelinizin kurumsal kıyafetlerinden, firmanızın reklam görsellerine ve müşterilere sunacağınız hediyelere kadar her şey Ekspertiz Rehberinde.

HAKKIMIZDA

Amacımız

Ekspertiz Rehberi, oto ekspertiz firmalarına test noktalarını kendilerinin belirleyebildiği, yaptıkları testleri raporlaştırabildiği ve ömür boyu bu raporları saklayabildiği bir yazılım sunar. Oto ekspertiz firmaları Ekspertiz Rehberi ile müşterilerine online olarak randevu oluşturma hizmeti de verir. Dijital ortamda firma tanınırlıklarını arttırırken, TSE standartlarında rapor üretebilirler. Google aramalarında üst sıralarda çıkıp markalarına değer katarlar. Ekspertiz Rehberi’nin entegrasyonları aracılığı ile büyük ikinci el araç firmaları ve filolar Ekspertiz Rehberi üyelerine ulaşıp hizmet talep etmektedir.

Ekspertiz Rehberi ile yaşanabilecek iş kayıplarının önüne geçersiniz. Personel eğitimi ve personel tedariği noktasında uzman eğitim ve İnsan Kaynakları kadrosuyla Ekspertiz Rehberi her zaman yanınızda. Ayrıca Ekspertiz Rehberi yazılımı ile gelir gider tablolarınızı inceleyip muhasebesel işlemlerinizi de kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Ekspertiz Rehberi; Teknolojik ve sağlam altyapısı ile hizmet kalitenizi ve müşteri memnuniyetinizi arttırmayı hedefler. Kurumsal danışmanlık hizmetiyle de müşteri geri dönüşlerinizi değerlendirmenizi ve karşılaşabileceğiniz sorunlarda nasıl hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Ekspertiz cihazlarınızın kalite kontrollerinin tamamlanmasını ve gerektiği yerde tedarik-kurulum işlemlerinizin yapılmasını sağlar.

Ekspertiz Rehberi’nin rapor havuzundaki büyük datayı da daha hatasız raporlar oluşturmak için kullanımınıza açılmaktadır. Böylelikle, daha önceden ekspertiz hizmeti almış olan araçların geçmişteki kilometre, sahiplik ve boya-değişen bilgilerini görerek hatasız raporlar hazırlama fırsatını da elde etmiş olursunuz. Mobil olarak cep telefonu veya tabletiniz ile rapor üreterek usta hatalarını da sıfıra indirirsiniz.

Ekspertiz Rehberi ile kurumsal ve profesyonel iş hayatının bir parçası olursunuz. Personeliniz için yazlık-kışlık tek tip kıyafetler; ofisiniz ve müşterileriniz için markanızı destekleyen ürünler ve promosyon ürünleri ile Ekspertiz Rehberi sizi profesyonel çalışma hayatına adapte etmek için çalışır.

FİYATLAR

İDEAL PAKET
BELİRLİ BİR SÜRE BOYUNCA ÜCRETSİZ KULLANIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ!
ÜYE OL FİRMANI YÖNET
 • Ekspertiz Rehberi da Firmanız Olsun
 • Sınırsız Rapor Oluşturun
 • Testlerinizi açın
 • Paketlerinizi açın
 • Fiyatlarınızı belirleyin
 • Ekspertiz Rehberi fiyat rekabetine girin
 • Destek
 • Kullanıcı ve Ustalarınızı Ekleyin
 • Bayilerinizi yönetin
Client Image
CODE OTO EKSPERTİZ

EKSPERTİZREHBERİ'NİN YAZILIMI İLE USTA HATALARI SIFIRA İNDİ.

Client Image
GARANTİ OTO EKSPERTİZ

EKSPERTİZREHBERİ İLE MARKA BİLİNİRLİĞİM VE İNTERNET TIKLAMALARIM ARTTI.

Client Image
OTORAPOR

EKSPERTİZREHBERİNİN YAZILIMI İLE MARKAMA ÖZEL TEST NOKTALARI VE RAPORLAR HAZIRLAYABİLİYORUM.

Client Image
İPEKLER OTO EKSPERTİZ

TSE STANDARTLARINA UYGUN RAPORLAR HAZIRLAMAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİ ARTTIRDI.

MERAK ETTİKLERİNİZ

1
Ekspertiz Rehberi ile nasıl ekspertiz raporu üretebiliyoruz?

Ekspertiz Rehberi yazılımı ile ustalarınız mobil olarak cep telefonları ya da tabletlerle kontrol ettikleri test noktalarını sisteme işler. Tüm kontroller tamamlandıktan sonra rapor yazdırılmaya hazır hale gelir.

2
Raporları TSE standartları gereğince 5 yıl süreyle saklayabiliyor muyuz?

Ekspertiz Rehberi ile raporlarınız ömür boyu güvende. İstediğiniz an Ekspertiz Rehberine giriş yaparak önceden üretmiş olduğunuz raporları tüm detaylarıyla eksiksiz bir şekilde görebilir, mail atabilir ve yazdırabilirsiniz.

3
Ekspertiz Rehberinin rapor havuzu nedir?

Ekspertizi Ekspertiz Rehberi yazılımı ile yapılmış her aracın kilometresi, şasi ve motor numaraları sistemde kayıtlıdır. Kilometresi düşürülmüş araçları burada tespit edebilir, araçların boya değişen bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Hangi firma bayi yapsın farketmez daha önce yapılmış aracın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

4
Ekspertiz Rehberi bana nasıl müşteri kazandırır?

Ekspertiz Rehberi sadece bulunduğunuz şehirdeki değil, o şehirden hizmet almak isteyen şehir dışındaki müşterilerin de sizden randevu almasını sağlar. Kapı müşterisi sayınız artar. Ayrıca büyük ikinci el firmaları ve filolara hizmet veren Ekspertiz Rehberi, sizi bu firmalarla da buluşturur. Bu firmaların çalıştığı ve çalışacağı ekspertiz firmaları arasına isminizi yazdırmanızı sağlar.

5
Ustalarımdan biri işe gelemez ise iş kaybımı nasıl engellerim?

Ekspertiz Rehberi profesyonel kadrosu ile size personel hizmeti de sunmaktadır. İşe gelemeyen ya da işini bırakan bir ustanızın yerini hemen doldurur ve iş kaybı yaşamanızı engeller.

6
Hukuki danışmanlık hizmetini detaylandırır mısınız?

Bildiğiniz gibi her müşteriyi her konuda memnun etmek mümkün olmayabiliyor. Müşteri ve ekspertiz firması arasındaki anlaşmazlıklar bazen tüketici şikayetlerine ve firmaya dava açılmasına kadar gidebiliyor. Bu noktada, Ekspertiz Rehberi’nin tecrübeli hukuk ekibi size, olaylara nasıl yaklaşmanız gerektiği ve hukuksal süreçler hakkında danışmanlık yapmaktadır.

7
Test cihazlarını satın aldığım firma ile problem yaşıyorum. Servis ve kalibrasyon desteğini Ekspertiz Rehberi üzerinden alabilir miyim?

Evet. Ekspertiz Rehberi'nin onlarca üyesi arasında cihaz üreticileri ve tedarikçileri de var. Sizin için en uygun hizmeti en uygun fiyata alabileceğiniz danışmanlık hizmeti de Ekspertiz Rehberinde.

8
Bayilerimi kontrol etmek istiyorum. Ekspertiz Rehberi bana bu konuda nasıl yardımcı olabilir?

Ekspertiz Rehberi size kendi bayilerinizi yönetme, düzenleme ve takip imkanı sunar. Hazırlanan tüm raporları anlık olarak görebilir, bayilerinizin gelir gider tablolarını çıkartabilirsiniz. Günlük aylık raporlar alabilir ve tüm bayilerinizin müşterilerinize standart bir hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

9
Raporlar yeni çıkan ekspertiz yönetmeliğine uygun mu?

Evet. Ekspertiz Rehberi yazılımı ile hazırlayacağınız raporlar İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkındaki Yönetmelik’e %100 uygundur. Kontrol edilmesi gereken standart rapor formatında mevcuttur. Ayrıca siz de, eklemek istediğiniz kontrol noktalarını kendi raporlarınıza ekleyebilir ve raporlarınızı özgün kılabilirsiniz.

10
Ekspertiz Rehberi bu kadar mı?

Ekspertiz Rehberi vatandaşları Ekspertiz Rehberi dünyasını birlikte büyütür ve geliştirir. Ekspertiz Rehberi sürekli gelişen bir platformdur. Her gelişmeye siz de anlık olarak sahip olursunuz. Yazılım maliyetleriniz en aza indirgenir.

BİZE YAZIN